No Resevations.

Widziałam ostatnio świetny film. Chciałabym namówić Was do obejrzenia go. Wcale nie obejrzałam go z premedytacją, po prostu wpadł mi w ręce. I powiem szczerze, że się w nim zakochałam. Tematyka naprawdę w moich klimatach, bo znalazło się w nim sporo miejsca na gotowanie, a do tego fabuła jest wciągająca.

Główną bohaterką jest Kate. Pracuje ona jako szef kuchni w ekskluzywnej restauracji o nazwie 22 Bleecker mieszczącej się na Manhattanie. Wszystko w jej życiu kręci się wokół kuchni, restauracji, gotowania, pracy. Nie myśli, ani nie mówi o niczym innym. Nawet na terapii (na którą chodzi z przymusu) skupia się na analizowaniu, obmyślaniu przepisów, mówi tylko o swojej pracy, zdarza jej się również gotować rozmaite przysmaki dla swojego terapeuty. Aż można pozazdrościć jej takiej pasji i czerpania przyjemności z tego, czym zajmuje się zawodowo!

źródło: filmweb.pl

źródło: filmweb.pl

źródło: filmweb.pl

Pewnego dnia Kate ma odwiedzić siostra razem ze swoją dziesięcioletnią córką Zoe. W trakcie podróży mają wypadek samochodowy. Niestety, siostrze Kate nie udaje się przeżyć i na kuchmistrzynię spada, jak grom z jasnego nieba, obowiązek opieki nad małą dziewczynką. Od tej pory Kate nie może już skupiać się w 100% na swojej pasji, musi nauczyć się żyć dla Zoe i zająć się nią.

źródło: movies.zap2it.pl

Kate (tutaj kolejna rzecz, którą robi z przymusu) bierze kilka dni wolnego na oswojenie siebie i Zoe z nowo zaistniałą sytuacją. W tym czasie właścicielka zatrudnia w jej zastępstwie nowego mistrza gotowania. Kate oczywiście nie może się z tym pogodzić, nie chce z nikim dzielić się swoją kuchnią – swoim królestwem.

źródło: tribute.ca

źródło: filmweb.pl

źródło: filmweb.pl

Jak ta pracoholiczka i maniaczka pichcenia, żyjąca do tej pory tylko dla siebie i realizując swoją pasję poradzi sobie z tymi nowymi i jakże nieznanymi dla niej sytuacjami? Czy uda jej się połączyć realizację zawodową i opiekę nad dzieckiem? A może zarazi Zoe miłością do gotowania? O tym przekonajcie się oglądając film.

źródło: pfairfoodfight.com

źródło: filmi-onlain-smotret-besplatno.ru

Przyjemności.

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *